Váš košík

Hľadať titul

Knižný klub

Katalóg Knižného klubu jeseň-zima 2021/2022 už k dispozícii!

Tu si ho môžete zadarmo stiahnuť.

Novinky

Nechcete premeškať naše súťaže? Máte záujem o informácie o novinkách? Tu sa môžete prihlásiť:

Náš tip

Blázni a šťastie (Havranie záhady 3) (Sedgwick, Marcus)
Bežná cena: 11,99 €
Naša cena: 10,99 €

Kategórie

Ponuka kníh na koncoročné odmeny

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

i tento rok sme na Vás nezabudli a posielame Vám našu, dá sa povedať, že už obľúbenú a vyhľadávanú, ponuku kníh na koncoročné odmeny pre žiačky a žiakov Vašej školy.

Ako každý rok, i teraz je pre Vás táto ponuka veľmi výhodná, nakoľko ceny sú výrazne nižšie ako v kníhkupectvách a platia len do 30. júna 2021 a len pre školy. Knihy sme zoradili podľa jednotlivých ročníkov, pre ktoré sú vhodné a rovnako i podľa toho, či sa viac hodia pre dievčatá alebo pre chlapcov. Všetky knihy sú v pevnej väzbe s výnimkou titulov č. 1, 15 a 22, tie sú v mäkkej väzbe. Niektoré sa v našej ponuke objavujú opakovane, iné sme tam zaradili po prvý raz.

Počas trvania tejto akcie pri objednávke už nad 29,- € neplatíte nijaké poštovné ani balné, pri objednávke do 29,- € vrátane je poštovné 2,29 € (platba predom), resp. 2,99 € (dobierka). Balné neúčtujeme vôbec.

Do objednávky, prosím, pripíšte IČO a DIČ Vašej školy. Knihy zasielame na dobierku alebo na predfaktúru (platba vopred).

Ceny sú konečné, nie je možné kombinovať ich s inou zľavou.

Pre 1. - 3. ročník

Hlavolamy malého dinosaura (Mečíř, Andy)
1. Hlavolamy malého dinosaura (Mečíř, Andy)
1,00 EUR (bežná cena 3,50 EUR)
dievčatá aj chlapci
Táto knižka ťa prenesie do čias, kedy to ešte na Zemi vyzeralo úplne inak ako dnes. Jednému malému dinosaurovi sa však už vtedy pre teba podarilo zozbierať asi 60 rôznych hlavolamov. Ak sa nedáš odradiť pravekými príšerami, iste ich všetky vyriešiš...
Objednať:
 

Divé zvieratá (Vandewiele, Agnes)
2. Divé zvieratá (Vandewiele, Agnes)
3,99 EUR (bežná cena 7,30 EUR)
dievčatá aj chlapci
Encyklopédia pre menšie deti. Séria Otázky/odpovede. Prečo má kengura vak? Čo má dromedár v hrbe? Deti nájdu v knižke odpovede na tieto, ale i na veľa ďalších otázok, množstvo farebných obrázkov a na každej dvojstrane hru na rozvíjanie pozornosti.
Objednať:
 

Kto kradol v cirkuse Zlatá hviezda? (Mlčochová, Jela)
3. Kto kradol v cirkuse Zlatá hviezda? (Mlčochová, Jela)
3,50 EUR (bežná cena 7,95 EUR)
dievčatá aj chlapci
Strašné! V cirkuse Zlatá hviezda v noci vyčíňal zlodej! Obeťou sa stal kúzelník Abrak Dabrak, ktorému zlodej ukradol dôležitú rekvizitu, takže teraz nemôže vystupovať. Našťastie prichádza detektív Ihlička, ktorý nájde aj ihlu v kope sena. Púšťa sa do pátrania a čoskoro naďabí na prvé stopy. Čas však letí a nervozita sa stupňuje. Dokáže detektív nájsť zlodeja včas a zachrániť tak večerné predstavenie? .
Objednať:
 

Skvelá Sisi/Veľká jablková farma 3
4. Skvelá Sisi/Veľká jablková farma 3
3,50 EUR (bežná cena 6,25 EUR)
skôr dievčatá
3.diel.Práve keď sa Smieško začína cítiť na Veľkej jablkovej farme ako doma, všetko sa zmení. Na farmu prichádza nový poník Skvelá Sisi a každý sa s ním chce kamarátiť. Smieško zrazu zostáva sám, pričom nový poník o neho nemá záujem. Čo má Smieško robiť?
Objednať:
 

Pre 3. - 5. ročník

Dračí zub/Hádajkove dobrodružstvá 2 (Mlčochová, Jela)
5. Dračí zub/Hádajkove dobrodružstvá 2 (Mlčochová, Jela)
3,99 EUR (bežná cena 7,49 EUR)
dievčatá aj chlapci
Riešiteľ hlavolamov Hádajko sa vyberie do hôr, aby našiel draka, ktorého zuby majú liečivú moc. Pátranie však nie je jednoduché - Hádajko sa pri ňom zrúti do priepasti, absolvuje nebezpečný skok z hradieb, zmení sa na kúzelníka, pokúša sa dostať na šmykľavú Ihlovú horu... a nad tým všetkým sa vznáša hrôzostrašný dračí tieň...

Objednať:
 

Relaxačné hry (Kol.)
6. Relaxačné hry (Kol.)
3,50 EUR (bežná cena 8,30 EUR)
dievčatá aj chlapci
Rodičia chcú, aby ste sa hrali potichu? Nijaký problém! Ponúkame veľa nových hier, ktoré sa dajú hrať bez toho, aby ste niekoho rušili: - hry s písmenkami - logické hry - hádanky a žartovné hry - relaxačné cvičenia - hry s kockami - hlavolamy a ďalšie
Objednať:
 

Vieš, že...?  (Kol.)
7. Vieš, že...? (Kol.)
6,50 EUR (bežná cena 12,95 EUR)
dievčatá aj chlapci
Táto encyklopédia obsahuje 500 neuveriteľných, ale pravdivých informácií pre deti od 8 rokov z oblastí: príroda, veda, šport, umenie, história, geografia. Knihu dopĺňa i množstvo veselých obrázkov.
Objednať:
 

Kto zachráni lesný zverinec? (Brezina, C. Thomas)
8. Kto zachráni lesný zverinec? (Brezina, C. Thomas)
2,00 EUR (bežná cena 6,30 EUR)
dievčatá aj chlapci
Príbeh zo série Bello Bond, v ktorom bystrý teriér a jeho traja kamaráti hľadajú odpoveď na otázku, kto chce zlikvidovať lesný zverinec. Pátranie je plné nástrah, ktoré majú detektívov vyľakať. Zachytí Bello Bond aj teraz tú správnu stopu?
Objednať:
 

Mušketieri a záhada zlatého kordu (Pátraj s nami)
9. Mušketieri a záhada zlatého kordu (Pátraj s nami)
2,00 EUR (bežná cena 7,20 EUR)
dievčatá aj chlapci
Ako sa stať mušketierom? Kto bol Ľudovít XIII.? Ako žili ľudia vo Francúzsku v 17.storočí? Táto kniha v napínavom krimipríbehu prináša deťom od 8 rokov hravým spôsobom fundované informácie z histórie, otázky a úlohy so správnymi riešeniami a časovú tabuľku..
Objednať:
 

Mister dog - Môj tajný denník (Zett, Sabine)
10. Mister dog - Môj tajný denník (Zett, Sabine)
6,99 EUR (bežná cena 11,99 EUR)
dievčatá aj chlapci
Preklad z nemčiny: Vojtech Czobor

Konečne poriadna rodina!

Keď sa Mister dog prisťahuje ku Kaiovi, Sáre a ich trom deťom, začne to byť pre obrovského chlpatého psa naozaj vzrušujúce. Spolu s deťmi objavuje okolie, spôsobí rozruch na futbalovom ihrisku a zoznámi sa s krásnou labradorkou Kimbou.

Mister dog si svoj nový život rodinného psa naozaj vychutnáva, len keby nebolo toho protivného papagája, ktorý z ďalšieho člena rodiny vôbec nie je nadšený. A to, že sa Mister dog postará o chaos na pokračovanie (samozrejme, vždy nechtiac), veci vôbec neuľahčuje. Bude to napínavé: smie zostať, alebo sa musí opäť vysťahovať?

Objednať:
 

Pre 5. - 7. ročník

Nočná gazela (Gudule)
11. Nočná gazela (Gudule)
1,50 EUR (bežná cena 6,70 EUR)
dievčatá
Skvelé! Valentína bude hrať vo filme so slávnym Stephenom Woodom! Je to síce iba malá úloha, ale kamarátky jej veľmi závidia. Vo filmovom mestečku sa však začínajú diať čudné veci. Pomaly pribúdajú záhady a zjavuje sa i tajomný David a kôň bez jazdca...
Objednať:
 

Kamošky, schôdzky a tajomstvá pyžamových večierkov (Hopkins, Cathy)
12. Kamošky, schôdzky a tajomstvá pyžamových večierkov (Hopkins, Cathy)
3,99 EUR (bežná cena 7,49 EUR)
dievčatá
"Takže, Tídžej, páči sa ti niekto?"
Pokrútila som hlavou. "Ani nie."
"Tak prečo si tak očervenela?" spýtala sa Nesta.
"Nesta!" zahriakla ju Lucy.
"Čo? Čo?"
"Nechaj ju na pokoji," povedala Izzie.
Rozhodla som sa zapojiť. "No, myslím, že tu je jeden chalan," povedala som. "Ale správa sa ku mne skôr ako k jednému z chalanov, než ako k dievčaťu."


Therese Joanne (pre kamarátky Tídžej) prežíva ťažký rok. Najprv sa odsťahuje jej najlepšia kamarátka a potom sa zdá, že proti nej niečo má jej spolužiačka Wendy.

Tídžej má pocit, že ešte nikdy nebola taká osamelá. A navyše má problém s chalanmi. Správajú sa k nej rovnako ako k svojmu kamošovi a vôbec neberú na vedomie, že je dievča.

Keď sa Tídžej skamaráti s Lucy, všetko sa zlepší. Ale prijmú ju aj jej priateľky Nesta a Izzie? Dovolia jej preniknúť do sveta pyžamových večierkov, tajomstiev, zábavy a ponaučení? Dokážu Tídžej pomôcť, aby bola sama sebou a objavila, čo sa v nej naozaj ukrýva?
Objednať:
 

Blázni a šťastie (Havranie záhady 3) (Sedgwick, Marcus)
13. Blázni a šťastie (Havranie záhady 3) (Sedgwick, Marcus)
7,99 EUR (bežná cena 11,99 EUR)
dievčatá aj chlapci
Svojrázna rodina lorda Dolnoviniča z hradu Druhoruk je späť!

Nový titul zo série Havranie záhady o dobrodružstvách havrana Edgara, ktorý stráži tajuplný hrad Druhoruk aj s jeho obyvateľmi: s lordom Dolnoviničom, jeho manželkou Mätou, dcérou Slnovratkou a synom Plesnivčekom.

Pre čitateľov od 9 rokov. Každý z dielov možno čítať aj samostatne.

Spln Mesiaca a problémy s peniazmi nie sú na hrade Druhoruk ničím nezvyčajným. Na hrad však so záhadnou ťažkou drevenou truhlicou prichádza nový učiteľ, chlpatý a desivý, a Slnovratka a Plesnivček sú mu vydaní napospas. Záhady zrazu začínajú pribúdať, a tak havran Edgar opäť raz musí vyletieť do akcie, aby všetkých zachránil...
Objednať:
 

Moja voľba/Tancuj 2 (Pol, Anne-Marie)
14. Moja voľba/Tancuj 2 (Pol, Anne-Marie)
2,00 EUR (bežná cena 6,27 EUR)
dievčatá
Na Ninu sa rúti hotová katastrofa! Jej otec si našiel prácu v cudzine a chce, aby ta, jeho dcéra išla s ním. Nina však nechce opustiť tanečnú školu Camargo, kde je tak skvelo! Je odhodlaná brániť svoj sen, postačí to však na to, aby otec zmenil názor?
Objednať:
 

Pre 7. - 9. ročník

100 zábavných testov pre bláznov do testov  (Naud, Pascal)
15. 100 zábavných testov pre bláznov do testov (Naud, Pascal)
5,99 EUR (bežná cena 8,49 EUR)
dievčatá aj chlapci
Preklad z francúzštiny: Jela Mlčochová

Logické, vizuálne, bláznivé, jednoduchšie i zložitejšie, krátke i dlhé, slovom, ponúkame vám 100 zábavných testov, medzi ktorými si každý nájde tie, ktoré mu budú vyhovovať. Rozosmejú vás, odhalia vašu osobnosť a spôsobia, že budete pochybovať o VŠETKOM! Osamote alebo s priateľmi, zabávajte sa, premýšľajte, padnite do pasce nových dôkazov a zabudnite na to, čomu ste dosiaľ verili.

Urobte si test a nechajte sa prekvapiť!
Objednať:
 

Kniha mŕtvych dní (Sedgwick, Marcus)
16. Kniha mŕtvych dní (Sedgwick, Marcus)
2,00 EUR (bežná cena 8,93 EUR)
chlapci
Dni medzi Vianocami a Novým rokom sú mŕtve dni, kedy sa po svete túlajú duchovia a mágia sa nebezpečne približuje k našim životom. Počas mŕtvych dní sa môže prihodiť čokoľvek.

Mág Valerián sa pokúša zachrániť si život, pretože inak bude musieť zaplatiť vysokú cenu za zmluvu, ktorú kedysi uzatvoril so zlom. Lenže v boji s démonickými silami postupne prehráva, i keď mu pomáha jeho sluha, sirota Chlapec, a dievčina, bystrá Rakyta. Vedno sa vydávajú na cestu, z ktorej niet úniku, o polnoci kopú na cintoríne a napokon ich pohltí čierňava zabudnutého podzemného mesta. Nikto z nich netuší, že práve Chlapec je ten, kto v rukách drží kľúče k osudom ich všetkých...

Kniha mŕtvych dní sa odohráva vo vzdialenom čase a priestore, na temných, nebezpečných miestach i na zamrznutom vidieku. Je to úžasný, veľkolepo gotický a fascinujúci príbeh so silnou zápletkou o moci, o všadeprítomnej hrozbe blížiaceho sa zla a o zúfalej mágii...
Objednať:
 

Kým zídete do temnoty (Sedgwick, Marcus)
17. Kým zídete do temnoty (Sedgwick, Marcus)
2,00 EUR (bežná cena 7,60 EUR)
chlapci
Pokračovanie Knihy mŕtvych dni.
V jeden pochmúrny deň sú hrdinovia z Knihy mŕtvych dní, Chlapec a jeho priateľka Rakyta, uväznení v cisárskom paláci, kde vedľa seba existuje svet neuveriteľnej nádhery i hrozných tajomstiev. Chlapec a Rakyta prežívajú v paláci príbeh, pripomínajúci hrôzostrašnú nočnú moru, a na konci ich čaká šokujúce prekvapenie...
Objednať:
 

Anjeli sa vždy smejú dlhšie/Diví šialení anjeli 2 (Brezina, C. Thomas)
18. Anjeli sa vždy smejú dlhšie/Diví šialení anjeli 2 (Brezina, C. Thomas)
3,99 EUR (bežná cena 8,99 EUR)
dievčatá
2. diel zo série Diví šialení anjeli.
Ako si školáčka Vicky poradí s nebezpečnými úlohami, ktoré akoby ani neboli z tohto sveta?

Môžu sa anjeli zaľúbiť?
Vicky by na to rada našla odpoveď.
"Mýliš sa," povedal ticho. "Ja nie som tvoj nepriateľ." Ako rada by Vicky verila jeho slovám, stratila sa v jeho očiach a zabudla na to, čo ON je. Kto to je! Ako má odolať pokušeniu. keď ju drží v náručí a šepká: "Dôveruj mi..."
Odvtedy, ako sa kamenný anjel na starom cintoríne prebral z pádu po jej bozku, už nie je tým, čím býval. Vicky kolíše medzi citmi k jemnému Azraelovi a jeho temnému protihráčovi. Keď sa zradný "priateľ" zjaví rovno v jej škole, v nebezpečenstve sa ocitne aj Vickina najlepšia priateľka.
Tajomné, odvážne a sexi.
Objednať:
 

Pre 9. ročník

Šialené! Som superstar! (Brezina, C. Thomas)
19. Šialené! Som superstar! (Brezina, C. Thomas)
4,99 EUR (bežná cena 10,50 EUR)
dievčatá
Sammi sa spolu s kamarátkou Rebeccou zúčastní na konkurze speváckej súťaže STARMAKER. Rebecca postúpi, no Sammi nie. Dostane však ponuku nahrať vlastné cédečko, ktoré sa vzápätí stáva hitom. Z priateliek sa stávajú rivalky. Kto bude ozajstnou hviezdou?
Objednať:
 

Ako to, že ten idiot je bohatý, a ja nie? (Shemin, Robert)
20. Ako to, že ten idiot je bohatý, a ja nie? (Shemin, Robert)
4,99 EUR (bežná cena 9,95 EUR)
dievčatá aj chlapci
Bestseller! Autor ponúka praktické rady, ako s pomocou "sedliackeho rozumu" správne narábať s peniazmi, aby sme sa raz a navždy vymanili z bludného kruhu nekonečných výdavkov, ktoré nás finančne vracajú stále na začiatok, a začali naozaj zarábať.
Objednať:
 

Biely lev/Storine, sirota z hviezd (D Anterny, Fredrick)
21. Biely lev/Storine, sirota z hviezd (D Anterny, Fredrick)
1,99 EUR (bežná cena 8,60 EUR)
dievčatá aj chlapci
Dievča Storine, ktoré žije na malej planéte Ectarus, sa stáva obeťou únosu, a vzápätí sa dostane do víru dramatických okolností, ktoré úplne zmenia jej život. V spoločnosti svojho jediného priateľa, bieleho levíčaťa Griffa, ktorý má nebezpečné telepatické schopnosti, sa ocitne v zajatí na palube vesmírnej lode Veľký kentaur, patriacej obávanému vesmírnemu pirátovi Marsorovi, ktorého vo vesmíre prenasleduje azda každý. Medzi pirátom a dievčaťom sa však postupne zrodí nečakané spojenectvo.. Je azda Storine stratenou Marsorovou dcérou? No prečo ju chce získať pre seba i záhadný špión v službách imperiálnej vlády?

Kto je v skutočnosti Storine? Podarí sa rozlúštiť znepokojujúce tajomstvo, zahaľujúce jej pôvod? ..
Objednať:
 

0.4 (Lancaster, Mike)
22. 0.4 (Lancaster, Mike)
4,99 EUR (bežná cena 9,99 EUR)
chlapci
Preklad z angličtiny: Tomáš Mečíř

Volám sa Kyle Straker a už neexistujem.

Takto sa začína príbeh Kyla Strakera, nahraný na starých zvukových kazetách.
Možno si myslíte, že tie kazety sú podvrh. Ale možno obsahujú históriu dávneho sveta
Pokiaľ to, čo tie kazety hovoria, je pravda, potom všetko, čo si myslíme, že vieme, je lož.
A ak všetko, čo vieme, je lož, znamená to, že ňou sme aj my?Objednať:
 

Anonymný rukopis (Ginsberg, Debra)
23. Anonymný rukopis (Ginsberg, Debra)
4,49 EUR (bežná cena 11,58 EUR)
dievčatá aj chlapci
Už ste niekedy mali pocit, že váš život je súčasťou románu? Intrigy, pomsta a skutočná láska - tento duchaplný román, zasadený do mimoriadne búrlivého prostredia exkluzívnej literárnej agentúry, udrží čitateľa v napätí až do poslednej stránky.
Objednať:
 

Cárov syn/Floris 1 (Monsigny, Jacqueline)
24. Cárov syn/Floris 1 (Monsigny, Jacqueline)
7,99 EUR (bežná cena 12,99 EUR)
dievčatá
Preklad z francúzštiny: Jela Mlčochová

V roku 1717, keď cár Peter Veľký navštívil vo Francúzsku mladého kráľa Ľudovíta XV., náhodou stretol krásnu grófku Maximilienne de Villeneuve-Caramey.

Bolo to ako blesk z jasného neba. I keď bola mladá žena vydatá a mala dvojročné dieťa, rozhodla sa sprevádzať ruského cára do jeho domoviny. Táto cesta postupne zaviedla grófku a jej synov Adriena a Florisa, ktorý sa narodil z jej lásky k ruskému panovníkovi, z Paríža do Moskvy, Turecka, nádherného Petrohradu, na brehy Baltského mora i na šíre ukrajinské stepi. Hrdinovia na vlastnej koži zažijú luxus panovníckeho dvora, no i špinu a úbohosť väzenskej cely, krutú ruskú zimu, strach z vlkov, útoky banditov...

Tento romantický i dobrodružný román je jedným z najdojímavejších príbehov lásky, aké boli kedy napísané.


Objednať:
 

 
Zadajte, prosím, platnú e-mailovú adresu.

Objednávka

Kontaktná osoba:
Názov školy:
Ulica:
PSČ:
Mesto:
IČO:
DIČ:
Telefón:
E-mail:
Spôsob platby: Dobierka
Platba predom (predfaktúra)
Knihy prosíme zaslať: Na adresu školy
Na poštu
Ak zvolíte možnosť na poštu, uveďte prosím telefónne číslo, kde Vás môže pošta kontaktovať.
Hrubo vyznačené polia sú povinné.
 Súhlasím s obchodnými podmienkami a záväzne objednávam vyššie uvedené tituly v celkovej hodnote EUR