Váš košík

Hľadať titul

Pripravujeme

Jazdecký dvor Soví hrad: Polnočný piknik

Nové séria príbehov z jazdeckého prostredia je tu!!!! Prvý diel vychádza už čoskoro!

Knižný klub

Katalóg Knižného klubu jeseň-zima 2019/2020 už k dispozícii!

Tu si ho môžete zadarmo stiahnuť.

Novinky

Nechcete premeškať naše súťaže? Máte záujem o informácie o novinkách? Tu sa môžete prihlásiť:

Náš tip

Kategórie

Knižný klub

Vážení registrovaní členovia Knižného klubu vydavateľstva Arkus!


Tituly z ponukového katalógu si môžete objednávať i štandardným spôsobom - objednávkou na tejto stránke. Pred objednaním v pravej hornej časti stránky kliknite na možnosť "Zobrazovať klubové ceny", aby ste videli zvýhodnené ceny platné pre Knižný klub.

Objednávať môžete i poštou, telefonicky a e-mailom. Pri každej objednávke uveďte, prosím, Vaše členské číslo, alebo, ak si ho nepamätáte, do Poznámok pri objednávaní uveďte, že ste členom Knižného klubu - to úplne postačí.

Máte záujem o členstvo v Knižnom klube?

Členovia Knižného klubu vydavateľstva Arkus majú možnosť kúpiť si naše knihy za zvýhodnené ceny a budú od nás dostávať mailom informácie o našich novinkách, rôznych akciách, súťažiach, výpredajoch, a podobne. A to nie je všetko! Každému členovi 2 - 4 krát do roka zašleme katalóg s našimi knihami a časopismi. Ak si z nich vyberiete čo i len 1 titul, pošleme vám ho domov na dobierku, pričom poštovné bude len 0,99 EUR, alebo 0,49 EUR pri platbe na predfaktúru! Ponúkame tiež možnosť doručenia kuriérom za 2,- EUR príplatok k zvýhodnenej cene.

Ak si nevyberiete, objednávať nemusíte nič.

Ak máte záujem o členstvo v Knižnom klube Arkusu, stačí, ak vyplníte prihlášku, ktorú nájdete TU. Členmi knižného klubu sa môžu stať súkromné osoby, ale aj organizácie (viď Prihláška).

Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás na našej e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Do Knižného klubu môžete prihlásiť aj svoje dieťa.

 Aktuálny katalóg Knižného klubu

Chcete vedieť viac? Môžete si stiahnuť aktuálny katalóg Knižného klubu.

Ponúkame členstvo i učiteľom a ostatným pedagogickým pracovníkom!

Ak nám pošlete vyplnenú prihlášku literárneho dôverníka, 2 - 4 krát ročne Vám pošleme náš ponukový katalóg s knihami za zvýhodnené ceny. Pokiaľ si z neho objednáte niektoré tituly, zašleme Vám ich na dobierku, pričom ako dôverníkovi Vám vznikne nárok na ďalšiu zľavu!

Máte záujem? Stačí, ak vyplníte prihlášku, ktorú nájdete TU. Bližšie info získate na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ďakujeme Vám za Váš záujem.

Vydavateľstvo Arkus

 

Vaše osobné údaje elektronicky spracovávame za účelom evidencie členov klubu v Knižnom klube Arkusu, predplatného a ponuky tovaru v súlade so zák.o ochrane osob.údajov v platnom znení v rozsahu nevyhnutnom na splnenie tohto účelu. Ak máte záujem o sprístupnenie, výmaz či opravu vašich osobných údajov, kontaktujte nás na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .