Váš košík

Hľadať titul

Novinky

Nechcete premeškať naše súťaže? Máte záujem o informácie o novinkách? Tu sa môžete prihlásiť:

Náš tip

Kategórie

Ponuka maľovaniek opäť za skvelú cenu!

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

tak ako každý rok, i tentoraz Vás oslovujeme s našou koncoročnou ponukou cenovo výhodných maľovaniek formátu A5 s farebnou predlohou. Keďže naša ponuka sa vždy stretla s veľkým záujmom z Vašej strany, rozhodli sme sa v tejto akcii pokračovať a opäť Vám ponúkame maľovanky za zvýhodnenú cenu 0,30 EUR/1 ks. Do ponuky sme ešte raz zaradili i populárny akciový balíček Maľovanky (3 maľovanky v jednom balíčku), ktorý stojí 0,99 EUR, avšak my Vám ho v rámci tejto akcie ponúkame len za 0,69 EUR - odporúčame objednávať rýchlo, keďže zásoby sú obmedzené.

Maľovanky sú vhodné do mikulášskych balíčkov, či ako drobná odmena do rôznych súťaží.

Novinka! V našej ponuke tentoraz nájdete aj titul Kniha hádaniek a hlavolamov pre škôlkarov. Táto veľká 160-stranová kniha je plná veselých hádaniek na vyfarbovanie, hranie i učenie: skladačky, spájačky, bludiská, maľovanky a iné. Bežná cena je 8,99 EUR, Vám ju ponúkame len za 7,49 EUR!

Do ponuky sme opäť zaradili i 3 zošity mimoriadne obľúbenej publikácie Predškoláčik, ako aj maľovanku formátu A4 Rozprávky. Každý z týchto zošitov u nás môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu 0,90 EUR/1 ks. Pripájame i vystrihovačku Kocky za dobrú cenu 0,85 EUR/1 ks.

Neprehliadnite! V ponuke opäť nájdete i v škôlkach veľmi obľúbený titul Malý maliar (ako sa naučiť kresliť vozidlá a budovy), len za 0,50 EUR (v obchode 2,62 EUR).

Maľovanky, ktoré tvoria súčasť tejto ponuky, Vám ponúkame za mimoriadne zvýhodnené ceny, ktoré platia iba do 31.12.2018 a len pre škôlky a školy. Využiť tento výhodný nákup sa Vám zaručene oplatí, pretože maľovanky v tejto ponuke sú lacnejšie ako v kníhkupectvách!

V prípade, že sa niektorá z Vami vybraných maľovaniek medzitým vypredá, ozveme sa Vám a navrhneme Vám vhodnú maľovanku na výmenu v rovnakej cene 0,30 EUR.

Do objednávky, prosím, pripíšte IČO a DIČ Vašej škôlky. Maľovanky zasielame na dobierku alebo na predfaktúru, pričom počas trvania tejto akcie neplatíte pri objednávke už nad 15,- EUR nijaké poštovné, pri objednávke do 15,-EUR vrátane je poštovné 1,29 EUR (platba predom), resp. 1,99 EUR (dobierka). Balné neúčtujeme vôbec.

Ceny sú konečné, nie je možné kombinovať ich s inou zľavou.

Autíčka (Zálešák, René)
1. Autíčka (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
V tejto maľovanke si môže dieťa vyfarbiť kamión, sanitku, policajné auto, požiarnické auto, osobné i pretekárske auto a nákladniak.
Objednať:
 

Bodka, čiarka, oblúčik (Končeková, Ľubica)
2. Bodka, čiarka, oblúčik (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Okrem obrázkov, ktoré si dieťa môže vyfarbiť, sa na každej stránke nachádzajú aj dve linajky s predkresleným jednoduchým vzorom: čiarka, oblúčik, elipsa, vlnovka, krúžok, a podobne. Dieťa si teda okrem vyfarbovania obrázkov a poznávania farieb precvičí i písanie.
Objednať:
 

Vymaľuj si hračky (Končeková, Ľubica)
3. Vymaľuj si hračky (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Deti tu nájdu svoje obľúbené hračky: lietadlo, autíčko, sloníka, kolky, raketu, nafukovacieho býka, a iné.
Objednať:
 

Chrobáčiky (Končeková, Ľubica)
4. Chrobáčiky (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Dieťa sa pri vyfarbovaní obrázkov zoznámi s chrobáčikmi, aké žijú na našich lúkach: s lienkou, chrústom, lúčnym koníkom, chrobákom roháčom a inými.
Objednať:
 

Kreslím čiarky (Končeková, Ľubica)
5. Kreslím čiarky (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Dieťa na každej stránke nájde nejaké zvieratko (sovu, leva, netopiera, korytnačku, ale i dve linajky s predkresleným vzorom - napr. koliesko, vlnovka, oblúčik, čiarka,...). Môže si teda skúsiť písať jednoduché tvary, a zároveň si i pekne vymaľovať svoje obľúbené zvieratko. .
Objednať:
 

Veselá škola (Končeková, Ľubica)
6. Veselá škola (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Ocitneme sa na lúke, kde sa spolu s chrobáčikmi a ostatnými živočíchmi budeme učiť základom písania - čiarky, krúžky, vlnovky, oblúčiky, krížiky...
Objednať:
 

Na poli (Zálešák, René)
7. Na poli (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou, ktorej témou sú práce na poli a najmä vozidlá, ktoré túto prácu vykonávajú. Deti si teda môžu vyfarbiť traktor, kombajn, kosačku, nákladné auto, atď..
Objednať:
 

Pec nám spadla (Doláková, Milica)
8. Pec nám spadla (Doláková, Milica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou a s pesničkou. Slová známej ľudovej pesničky deti nájdu na každej stránke v sprievode veselých obrázkov.
Objednať:
 

Prvé čiarky (Zálešák, René)
9. Prvé čiarky (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou, kde na každej stránke čaká nejaké zvieratko: macko, rybka, myška, motýľ, mačička, sliepka, krokodíl či sloník. V dolnej časti každej stránky sú 2 linajky, kde si dieťa môže precvičiť prvé čiarky a oblúčiky.
Objednať:
 

Vymaľuj (Končeková, Ľubica)
10. Vymaľuj (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou ponúka začínajúcemu kresliarovi výrazné a ľahko vyfarbiteľné obrázky macíka, kvietkov, obilia, ovocia, šaška, slniečka, a podobne.
Objednať:
 

Výlet (Zálešák, René)
11. Výlet (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou o tom, ako rodičia s deťmi vyrazia na výlet na bicykli, v aute, v balóne, na saniach,, pešo, na motorke, lietadlom, ba i v člne...
Objednať:
 

Vlaky (Zálešák, René)
12. Vlaky (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou poteší najmä chlapcov. Nájdu v nej rôzne druhy vlakov - od parnej lokomotívy až po najmodernejší rýchlovlak..
Objednať:
 

Počítame 1, 2, 3, 4, 5 (Končeková, Ľubica)
13. Počítame 1, 2, 3, 4, 5 (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Obrázky z cirkusu (jeden slon, dva levy, tri kone, štyri medvede a päť opíc) majú v spodnej časti zakaždým dve linajky, na ktoré si dieťa môže písať svoje prvé čísla.
Objednať:
 

Počítame 6, 7, 8, 9, 10 (Končeková, Ľubica)
14. Počítame 6, 7, 8, 9, 10 (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka je pokračovaním maľovanky Počítame 1, 2, 3, 4, 5. Okrem obrázkov sú v nej na každej strane v dolnej časti riadky na písanie číslic - deti okrem maľovania obrázkuv hľadajú, počítajú a píšu prvé číslice.
Objednať:
 

Najmenším (Zálešák, René)
15. Najmenším (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Omaľovánka s farebnou predlohou pre najmenšie deti s hrubými výraznými líniami obsahuje obrázky vecí, ktoré malé dieťa dôverne pozná: Gašparka, konvičky na polievanie, balóna, macíka, a podobne..
Objednať:
 

Akciový balíček Maľovanky
16. Akciový balíček Maľovanky
0,69 EUR (bežná cena 0,99 EUR)
Balíček obsahuje tri maľovanky s farebnou predlohou: Prišla jar, Veci v izbe, Hurá, je tu leto! Prišla jar a Veci v izbe majú formát A5 (148 x 210 mm), Hurá, je tu leto majú formát A6 (105 x 148 mm).

Maľovanka Prišla jar má aj jednoduchý sprievodný text.

Maľovanka Veci v izbe je vhodná i pre menšie deti - má výrazné kresby s veľkými plochami a hrubšie čiary, aby sa deťom ľahšie maľovalo. Na každej stránke sú znázornené tie farby, ktoré bude dieťa na tej-ktorej stránke potrebovať.

MAľovanky sú všetky tri spolu zabalené v priesvitnej fólii.
Objednať:
 

Malý maliar - vozidlá a stavby (Krebs, T., Bilotta, V.)
17. Malý maliar - vozidlá a stavby (Krebs, T., Bilotta, V.)
0,50 EUR (bežná cena 2,62 EUR)
Nevyhnutným predpokladom na to, aby sa dieťa naučilo kresliť, je schopnosť presne a vnímavo pozorovať svet okolo seba. S touto publikáciou sa to môže ľahko naučiť.
Objednať:
 

Predškoláčik (Kolačková, Jaroslava)
18. Predškoláčik (Kolačková, Jaroslava)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
Táto maľovanka je určená na rozvíjanie grafomotoriky u detí vo veku 4 - 6 rokov.
Objednať:
 

Predškoláčik 2 (Grafomotorika 4 - 6 rokov)
19. Predškoláčik 2 (Grafomotorika 4 - 6 rokov)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
V maľovanke sa nachádzajú cvičenia grafických vzorov zoradené podľa náročnosti - od hry s bodom, vertikálne a horizontálne línie, lomené línie, kombinované pohyby, hra s oblúčikmi, vlnovkami, slučkami, osmičkami.
Objednať:
 

Predškoláčik 3 (Grafomotorika 4 - 6 rokov)
20. Predškoláčik 3 (Grafomotorika 4 - 6 rokov)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
Táto maľovanka obsahuje ďalšie cvičenia na rozvoj grafomotoriky predškolákov. Deti sa učia kresliť oblúčiky, vlnovky, krúžky, a pritom dokončia rozrobené obrázky, na ktorých sú rybky, snehuliaci, vianočné ozdoby, kraslice, ovocie, lastovičky, kuriatka...
Objednať:
 

Rozprávky - pohádky (Končeková, Ľubica)
21. Rozprávky - pohádky (Končeková, Ľubica)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
Maľovanka formátu A4 obsahuje výjavy zo známych rozprávok: Kocúr v čižmách, Popoluška, Červená čiapočka, Vlk a 7 kozliatok, Snehulienka a iné. Zaujímavosťou je, že každý obrázok má vyfarbenú iba určitú časť, zvyšok musí dieťa vymaľovať samo.
Objednať:
 

Vystrihovačka Kocky
22. Vystrihovačka Kocky
0,85 EUR (bežná cena 0,95 EUR)
Veselá vystrihovačka kociek - po vystrihnutí sa kocky dajú poskladať a je možné sa s nimi hrať. Sú ozdobené obrázkami zvieratiek, autíčok a pod. Vhodné i ako výzdoba detskej izbičky.
Objednať:
 

Pexeso Malí maznáčikovia
23. Pexeso Malí maznáčikovia
0,85 EUR (bežná cena 0,95 EUR)
Pexeso obsahuje 29 dvojíc rôznych zvieratiek - domácich maznáčikov. Nájdeme tu psíčkov, mačičky, rôzne papagáje, atď.
Objednať:
 

Kniha hádaniek a hlavolamov pre škôlkarov
24. Kniha hádaniek a hlavolamov pre škôlkarov
7,49 EUR (bežná cena 8,99 EUR)
Táto kniha prináša veľa zábavy i poznávania pre každé dieťa v školkarskom veku. Obsahuje
množstvo veselých hádaniek na vyfarbovanie, hranie i učenie: skladačky, spájačky, bludiská,
maľovanky a iné. Úlohy sú zamerané na poznávanie tvarov, dokresľovanie obrázkov i na prvé
počítanie. Súčasťou knihy sú i príťažlivé ilustrácie, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu
Objednať:
 

 

Objednávka

Kontaktná osoba:
Názov školy:
Ulica:
PSČ:
Mesto:
IČO:
DIČ:
Telefón:
E-mail:
Spôsob platby: Dobierka
Platba predom (predfaktúra)
Knihy prosíme zaslať: Na adresu školy
Na poštu
Ak zvolíte možnosť na poštu, uveďte prosím telefónne číslo, kde Vás môže pošta kontaktovať.
Hrubo vyznačené polia sú povinné.
 Súhlasím s obchodnými podmienkami a záväzne objednávam vyššie uvedené tituly v celkovej hodnote EUR